محل تبلیغات

پایگاه خبری اقتصادی رشت امروز – به منظور پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی، نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامیاز شهرک صنعتی کوچیچال فومن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان  ، خلیل بهروزی فر نماینده محترم مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ، محمد رضا محسنی فرماندار شهرستان فومن و فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان از شهرک صنعتی کوچیچال فومن بازدید کردند .

خلیل بهروزی فر نماینده محترم مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامیدر خصوص اهمیت صنایع کوچک بیان داشت : صنایع کوچک در زمان کم و با صرف هزینه کم قابل راه اندازی بوده و نقش قابل توجهی نیز در بومی سازی صنایع و اشتغالزایی دارند.

وی در ادامه افزود : مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی های خود فرمودند مهمترین هدفی که باید مدنظر مسئولان باشد، اهتمام ویژه به تولید ملی است. چنین تأکیدی به خاطر این است که توجه ویژه به تولید ملی باعث افزایش تولید و همچنین توسعه اشتغالزایی می شود.

خلیل بهروزی فر در خصوص بازدید از شهرک صنعتی کوچیچالو اهمیت شهرک های صنعتی بیان داشت : با ایجاد زیر ساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی می توانیم به تقویت صنایع کشور کمک کنیم و صنایع کوچک در حال حاضر بهترین راه حل برای اشتغالزایی و کارآفرینی می باشد .

محسنی فرماندار شهرستان فومن با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت واحدهای راکد و رها شده در شهرک های صنعتی شهرستان فومن، اظهار کرد: با همت و تلاش مضاعف میتوانیم شاهد ارتقای وضعیت سیما و منظر شهرک بوده و هم مشکلات واحدهای تولیدی به نحو بهتری پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به این که فضای سبز این شهرک نیازمند اصلاح و بهسازی است، به مشکلات زون بندی در شهرک صنعتی و اهتمام محیط زیست در تسهیل شرایط فعالیت واحدهای تولیدی پرداخت.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از زحمات جناب آقای خلیل بهروزی فر نماینده محترم مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامیو جناب آقای محسنی فرماندار محترم شهرستان فومن با اشاره به اهميت برقراري ارتباط مطلوب با نمايندگان محترم مجلس ابراز داشت: تعامل با نهاد بسيار مهم مجلس شوراي اسلامي با توجه به ديدگاه‌ها و نظرات مختلف نمایندگان محترم کاری بسیار مهم است .

وي در ادامه بیان داشت  : ارتباط و تعامل مطلوبي با نمايندگان محترم مجلس براي تشريح وضعيت صنایع کوچک برقرار گردیده که جا دارد از لطف و عنایت و زحمات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر داشته باشم .

سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار کرد: درخصوص وضعیت درجه بندی زیست محیطی، با تنزل درجه از سوی محیط زیست مواجه شده ایم و ضرورت دارد مشکلات موجود هرچه سریع تر رفع شوند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در ارتقای شاخص های زیست محیطی شهرک های صنعتی در شهرستان، اظهار کرد: تصفیه خانه شهرک صنعتی کوچیچال در شرف تکمیل است و با اعتباری حدود ۱۰میلیارد تومان به زودی راه اندازی و به مدت یک سال توسط خود پیمانکار مدیریت می شود.

سعیدی کیا ضمن اشاره به معضل سرقت از واحدهای نیمه راکد و راکد که بدون نظارت رها شده اند، از پیگیری بحث روشنایی در این شهرک خبر داد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در ادامه افزود : تلاش جمعي مجموعه همكاران در شهرك هاي صنعتي در جهت ايجاد فضاي مناسب براي سرمايه گذاريدر سطح استان قدم برداريم.

 

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =