محل تبلیغات

پایگاه اقتصادی رشت امروز ؛ به دنبال انتشار مطلبی در یکی از سایت های خبری گیلان مبنی بر استعفای معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان ، دکتر سید محمد اسحاقی در ابن رابطه در گفتگویی اختصاصی با رشت امروز این خبر را تکذیب کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در این رابطه در پاسخ به سوال رشت امروز که آیا خبر استعفای شما در یکی از سایت های خبری منتشر شده است صحت دارد ، گفت:
تیم اقتصادی دولت در گیلان با تلاش بیشتری در حال فعالیت است و از این رو اقدامات و برنامه هایی برای توسعه برنامه های اقتصادی استان تدوین برنامه ریزی شده است که برای تکمیل و تحقق برنامه جدیت لازم وجود دارد.
سید محمد اسحاقی با تاکید بر اینکه در کنار استاندار گیلان هستم و تا زمانی که آقای دکتر عباسی مصلحت بداند در برنامه های اقتصادی کمک حال و همراه ایشان خواهم بود بنابراین در کنار ایشان هستم و اینکه با اطلاعات نادرست خبر از استعفای اینجاب منتشر می کنند ، درخواست بنده از رسانه های استان این است که وارد چنین فضایی نشوند و دقت لازم در صحت اطلاعات داشته باشند.
گفتنی است چندی پیش معاون سیاسی استاندار گیلان طی نامه ای به استاندار گیلان از سمت خود استعفا داد ، اما پیش از استعفای او برخی از رسانه های استان از جمله خزر انلاین از این استعفا مطلع بود .
اما گفتنی است سید محمد اسحاقی در ترکیب معاونان استاندار گیلان ، از جمله معاونینی است که در هماهنگی با بخش خصوصی و حوزه اقتصادی استان دقت و برنامه ریزی منسجم را با خود به همراه دارد و بخش خصوصی استان او را یک مدیر همراه و همسو با سرمایه گذاران و کارآفرینان می داند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =