محل تبلیغات

سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جاده‌های کشور را تشریح کرد و گفت: تقریباً تمام جاده‌ها ترافیک روانی دارند و تردد در آنها در حال انجام است.

هادیانفر گفت: این در حالی است که در ۴۸ ساعت گذشته محور چالوس (شمال به جنوب) را یک طرفه کردیم و تخلیه مناسبی از وسایل نقلیه انجام شد.

وی گفت: ۴۴۶ میلیون تردد توسط همکاران ما در بین استان‌ها و شهرها گزارش شده است و ۴۳ میلیون وسیله نقلیه به مراکز استان‌ها وارد شده اند.

رئیس پلیس راهور فراجا افزود: این میزان نسبت به سال ۱۴۰۱ تقریباً ۳.۵ درصد افزایش داشته ولی نسبت به سال ۱۴۰۰ بیش از ۴۰ درصد افزایش تردد وجود داشته است.

وی گفت: هنوز انباشتگی وجود دارد. ۵۵۱ هزار وسیله نقلیه متعلق به تهرانی‌ها است که هنوز از سفر برنگشته اند. عدد ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار مربوط به تهرانی‌ها است که بیشترین آمار را به خود اختصاص می‌دهند.

به گفته سردار هادیانفر تقریباً نزدیک به ۱۰ میلیون از هموطنانی هستند که در کل استان‌ها سفر کرده اند و هنوز به شهر مبدا برنگشته اند.

رئیس پلیس راهور فراجا افزود: انباشتگی هنوز در گیلان و مازندران زیاد است. در این استان‌ها هنوز مسافر وجود دارد و امیدوارم که زمان برگشتشان را به امروز و فردا موکول کنند تا شرایط بهترین را در این دو روز تجربه کنیم.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =