محل تبلیغات

پایگاه اقتصادی رشت امروز ؛،رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان لنگرود بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان لنگرود بازدید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با تبریک ایام هفته دفاع مقدس یاد و خاطره رشادت های رزمندگان اسلام را گرامی داشت و تصریح کرد: حل مشکلات شهروندان در ادارات از اولویت های کاری مدیران است.
وی با تاکید بر حفاظت از حقوق بیت المال اظهار داشت: تعدادی از ادارات با عملکرد نا صحیح خود عامل تضییع حقوق بیت المال هستند و با برخی اقدامات نسنجیده، زمینه زمین خواری و سوء استفاده سودجویان را فراهم می نمایند.
رئیس شورای قضایی استان تامین آرامش مردم  را از اولویت های دستگاه قضایی دانست و افزود: یکی از بسترهای ناامنی نارضایتی مردم است و مدیران  نباید با کم کاری، تصمیمات اشتباه و عدم توجه به ظرفیت های هر شهرستان، موجبات بی اعتمادی و نارضایتی جامعه را فراهم نمایند.
وی دارا بودن نگاه حاکمیتی در ادارات را امری ضروری و اجتناب ناپذیر عنوان نمود و گفت: داشتن روحیه هماهنگی وتعامل در تصمیمات جمعی، مهم و راهگشاست.
این مقام ارشد قضایی تعامل سازنده و همدلی و همکاری اعضای شورای تامین و دستگاه قضایی در شهرستان ها را گامی در راستای خدمت رسانی و حل مشکلات مردم برشمرد و از زحمات تمامی مسئولان و مدیران شهرستان لنگرود قدردانی نمود.
وی مشکلات منطقه چاف و چمخاله و برخی نقاط توریستی شهرستان لنگرود را ماحصل عدم نظارت مدیران دانست و بر جلب اعتماد و رضایت هرچه بیشتر مردم تاکید نمود.
رییس کل دادگستری استان گیلان  در پایان به مسئولان قضایی توصیه کرد که رسیدگی سریع و دقیقی به پرونده های قضایی داشته باشند تا مشمول اطاله دادرسی نشود  و همواره زمان مناسب و کیفیت رسیدگی را در اولویت قرار دهند.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =