محل تبلیغات

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته بسیج در سالن اجتماعات فرماندهی سپاه شهرستان برگزارشد گفت: بسیج از دل مردم رشد کرد و رویکردش مردمی است

سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور افزایش عمق و راهبرد را مهمترین کار رسانه دانست و اظهارکرد : با توجه به نقش آفرینی رسانه ای حضرت زینب (س )که با دست خالی قیام را مجدد آغاز می کند لازم است رسانه ها ازبزرگ بانوی کربلا الگو گیری داشته باشند .

این مقام مسئول به نقش و اهمیت رسانه اشاره کرد و تاثیر گذاری آن را تا حدی دانست که چون حضرت زینب ( س )توانست با اقدام رسانه ای و انتقال خبر کربلا ، دنیا را تحت تاثیر قرار دهد.

یحیی پور شعارسال ۱۴۰۰ را «بسیج پاره تن مردم » ، عنوان کرد و گفت : امام خمینی ره با فرمان تشکیل بسیج مستضعفین است قدرت نرم رسانه ای را در برابر قدرت سخت علم کرد و باید اذعان کرد که نگاه بسیج به داخل با الگوی هیهات من الذّله است.

فرمانده سپاه شهرستان بابیان اینکه اکثر برنامه های هفته بسیج پایگاه محوری است اظهارکرد : بر اساس سیاست سپاه باید هر پایگاه به صورت راهبردی عمل کند و تمام مشکلات حوزه سرزمینی خود را که دارای نقشه جعرافیایی تعیین شده است مدیریت کند و برنامه های خود را اجرا کند.

وی به اجرای ۳۵۰ برنامه در سطح ۱۳۱ پایگاه شهرستان و با ۶۹ برنامه شاخص اشاره کرد و افزود: برنامه های هفته بسیج شهرستان در ۵محور اصلی محرومیت زدایی، خدمات اجتماعی،یادواره شهدا،گشت رضویون در راستای امنیت محله و بصیرت افزایی برگزار خواهد شد.

برگزاری ۷ یادواره شهید ، ۶مورد مواسات مومنانه در ۶ مکان شهرستان با اهدای ۲۰۰۰بسته معیشتی ، اهدای ۵ خانه محرومین به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ، برگزاری ۲ میز خدمت ، پخش فیلم منصور در دو شهر آستانه و کیاشهر ، رونمایی از کتاب شهید مدافع حرم شهید جمال رضی ، برگزاری مسابقات و.رزشی در سطح پایگاه های مقاومت و هم چنین پیاده روی خانوادگی تا گلزار شهدای گمنام ، گشت سیار رضویون ، گلباران گلزار شهدا ، اجتماع بسیجیان و پویش اهدای خون و حضور در نماز جمعه از برنامه های هفته بسیج در شهرستان آستانه اشرفیه است که در هفته بسیج در این شهرستان اجرا می شود.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =