محل تبلیغات

نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان و مدیر امور آبفای رشت با سرهنگ امیرطالبی رئیس پلیس راهور استان دیدار کردند.

مازیار علی‌پور مدیرعامل شرکت آبفای گیلان ضمن تقدیر از همکاری یکساله پلیس راهور با شرکت آبفای استان، از کیفیت آب شرب گفت و با تاکید بر نمونه برداری و سنجش مستمر کیفیت آب شرب گیلان افزود: خوشبختانه آب آشامیدنی این استان بر اساس آزمایشات انجام شده مطلوب و از کیفیت لازم برخوردار است.

در ادامه این نشست محمود امیری مدیر امور آبفای رشت گفت: در اواخر دهه ۷۰ تصفیه خانه گیلان با ظرفیت محدود وارد مدار شد، اما با راه اندازی فاز دوم تصفیه خانه، آب شرب اکثر مناطق شهر رشت از تصفیه خانه بزرگ گیلان تامین می‌شود که آب بسیار با کیفیتی بوده و از دبی کافی جهت تأمین تقاضای آب شرب برخوردار است.

امیری افزود: در حال حاضر فقط بلوار گیلان و مناطقی از خیابان امین الضرب از چاه تامین آب می‌شوند که البته آب آن از لحاظ بهداشتی کاملاً مورد تایید مرکز بهداشت می‌باشد. شرکت آب و فاضلاب با همکاری شهرداری در پی اجرای پروژه اتصال خطوط انتقال آب شرب این مناطق به تصفیه خانه بزرگ گیلان می‌باشد که در صورت تسریع اجرای این پروژه همه مناطق در سطح شهر رشت از کیفیت آب شرب بسیار بالا بهره‌مند خواهند شد.

امیری در نهایت از همکاری پلیس راهور با شرکت آب و فاضلاب در هموار کردن مشکلات مربوط به ترافیک سطح شهر در پی اجرای عملیات مربوط به این شرکت قدردانی و تصریح کرد: قبل از اجرای هر پروژه‌ای حتماً با پلیس راهنمایی رانندگی هماهنگی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

سرهنگ امیرطالبی رئیس پلیس راهور استان نیز از ارتباط موثر با شرکت آب و فاضلاب گیلان ابراز رضایت نمود و از تلاشهای این شرکت در جهت خدمت‌رسانی به مردم تشکر کرد.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =