رشت امروز |اگر فرصت یک خرید خوب را دارید و اگر فکر می کنید در میدان میوه و تره بار جایی برای جزئی خریدن ها نیست ؛ حتما فرصت یک خرید خوب را از دست ندهید.

برادران" احمدی " با سال ها تلاش در مشتری مداری سعی کرده اند فاصله خود را با مشتریان نزدیک تر و ارتباط خود را با آنان طولانی تر کنند.

در طی این سال ها برادران" احمدی " در بلوار افتخاری رشت قبل از بیمارستان بین المللی قائم با ایجاد یک فروشگاه بزرگ تلاش کرده اند تا سحرگاه هر روز بار خوب میدان رشت را برای مشتریان خود جمع کنند ؛ از این رو تلاش آنان تهیه بهترین میوه و تره بار و عرضه آن با قیمت مناسب است.

برخی از کاسب های اطراف هم  ، زدن از خواب شیرین سحرگاه برایشان سخت است و در اوایل صبح سعی می کنند میوه و تره بار خود را از بارفروشی برادران "احمدی" تهیه کنند ، چون با کمترین سود بخشی از خرید روزانه برادران" احمدی " برای مغازه داران اطراف است و چون به کمترین سود قانع هستند مشتریان فراوانی از میوه و تره بار فروشان محلات  ، روزانه خریدشان را از آنان  انجام می دهند.

جدای از آن برخی از کشاورزان هم روزانه محصول خود را به برادران "احمدی" می دهند و با درآمدی که از فروش محصول خود کسب می کنند ترجیح می دهند تا با خرید خوبی از آنان می شود محصول خود را به  حجره آنان تحویل دهند.

از سویی مشتریانی هم که روزانه وارد فروشگاه میوه و تره بار" احمدی "می شوند ترجیح می دهند فروشگاه خود را تغییر ندهند و مستمر از برادران "احمدی" خرید کنند ، چون از طرفی تنوع اقلام میوه و تره بار در آنجا وجود دارد و از سوی دیگر قیمت ها مناسب تر است.

"میلاد احمدی" یکی از برادران جوان" احمدی" می گوید : خوشبختانه میوه و تره بار خوبی وارد گیلان می شود و هر دو میدان آزادی و احمد گوراب شما می توانید خرید خوبی داشته باشید اما از آنجا که میوه و تره بار خوب وارد گیلان می شود ، بابت نرخ میوه ها  این فروشگاهها هستند که باید با هم رقابت کنند و تلاش ما هم ضمن خرید متنوع ، تهیه میوه و تره بار با کیفیت و عرضه با قیمت مناسب است و خوشبختانه این نگاه در فروشگاه توسط همه برادران وجود دارد و این مشتریان خوب و وفادارا هستند که در طول این سال ها از ما حمایت کرده اند.

"احمدی" ضمن قدردانی از حمایت های همیشگی عموی خود مهدی احمدی که همواره حامی او و برادران برای رشد و توسعه کسب و کارشان بوده است افزود : روزانه بخشی از خرید ما برای فروشگاههای محلی و میوه فروشان و بخشی هم برای مردم که خرید روزانه دارند عرضه می شود و تلاش ما بر این است که همه مشتریان را با لبخند از فروشگاه بدرقه کنیم و رضایت آنان را به همراه داشته باشیم.

از این رو به شما علاقمندان توصیه می شود برای یک بار هم شده فرصت خرید خوب را از دست ندهید و از فروشگاه برادران احمدی واقع در بلوار شهید افتخاری حد فاصل پمپ بنزین جبیب زاده و بیمارستان بین المللی قائم خرید نمایید. با شماره 09196557419 با میلاد احمدی در تماس باشید.  

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان