رشت امروز |اعلام اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، امیدواری های زیادی به ویژه در جریان اصلاح طلب کشور پدید آورد.

جبهه اصلاحات که سه کاندیدای خود را در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری معرفی کرده بود، اکنون با تایید یکی از آنان توسط شورای نگهبان، قرار است تا با تمام توان در این انتخابات حضور یافته و برای‌ پیروزی کاندیدای خود تلاش کند.
پزشکیان برای افکارعمومی چهره ناآشنایی نیست اما تاکنون هیچگاه به عنوان یک نام طراز اول میان چهره های سیاسی کشور مطرح نبوده که البته همین موضوع می تواند برای او یک امتیاز محسوب شود.
پزشکیان که فوق تخصص جراحی قلب است و سابقه چند دوره نمایندگی تبریز در مجلس و البته یک وزارت در سال های دور (وزیر بهداشت دولت خاتمی) را دارد، همیشه در اظهار نظرات خود بی پروا و اصلاح طلبانه ظاهر شده و این برای افکار عمومی نیز خوشایند بوده است. اما بی گمان جبهه اصلاحات برای پیروزی او کار دشواری در این فرصت کوتاه تا انتخابات، پیش رو دارد هر چند که اصلاح طلبان سابقه درخشانی در تهییج افکار عمومی در بزنگاه های تاریخی دارند.
در این میان، اعلام حمایت شخصیت های برجسته اصلاح طلب و مورد وثوق افکار عمومی چون عباس عبدی، زیدآبادی، ظریف و... و همچنین پاکدستی پزشکیان را می توان یکی از برگ های برنده او در انتخابات دانست.
رضا احمدی سراوانی
lمدیر مسوول روزنامه خزر 
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان