مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان:

مشاور املاک متخلف به پرداخت ۸۱۸ میلیارد ریال جریمه محکوم شد

۱۴۰۳/۰۴/۱۲ ۱۹:۰۶ چاپ

رشت امروز |دکتر مرتضی مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: یک واحد صنفی مشاور املاک به دلیل ثبت نکردن کد رهگیری در سامانه مشاورین املاک و صادر نکردن فاکتور به پرداخت ۸۱۸ میلیارد ریال جریمه محکوم شد.

مشاور املاک متخلف به پرداخت ۸۱۸ میلیارد ریال جریمه محکوم شد

مرتضی امینی ظهار کرد: پرونده مشاور املاک متخلف به علت ثبت نکردن کد رهگیری در سامانه مشاورین املاک و صادر نکردن فاکتور در شعبه ششم تعزیرات حکومتی رشت رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان افزود: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده و نداشتن مدارک قانونی اتهام انتسابی را محرز و متهم را به پرداخت ۸۱۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته امینی، این گزارش را بازرسان اتاق اصناف پس از بازرسی از واحد صنفی مشاور املاک تهیه و برای رسیدگی به این اداره کل ارسال کردند.

سازمان تعزیرات حکومتی یک سازمان پیگیر و رسیدگی‌کننده به تخلفات مربوط به بازار و مسائل دیگر است. در قانون کشور، سازمان تعزیرات به چندین تعریف مختلف شناخته می‌شود: این سازمان به بررسی تخلفات اقتصادی و صنفی می‌پردازد. سازمان تعزیرات نهادی بوده که وظیفه آن رسیدگی میدانی به تخلفاتی است که در اصناف و بازار صورت می‌گیرد. گفتنی است دکتر مرتضی امینی با داشتن نیروی انسانی کارآمئد و پاک دست در تعزیرات حکومتی گیلان فضای بسیاری از تخلفات اقتصادی را برای بزهکاران اقتصادی نا امن کرده است ؛ از این رو این دستگاه در حفظ حقوق عامله با هیچ فرد و جریانی مماشات ندارد و  اعتماد رمز سلامت و اموفقیت تعزیرات حکومتی گیلان است.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان